Wyniki matury w IV LO

Do matury przystąpiło 14 osób, trzy z nich ma prawo do poprawki w sierpniu.
5 uczniów zdało przynajmniej jeden egzamin maturalny na 100 proc., jeden uczeń może się pochwalić wynikiem 100 proc. z trzech egzaminów.
Wyniki w IV LO z matematyki poziomu rozszerzonego, języka rosyjskiego, geografii i historii są wyższe od średniej wojewódzkiej. Średni wynik z języka ukraińskiego to 84%.
Najlepszy średni wynik ze wszystkich przedmiotów maturalnych , jaki osiągnął jeden z uczniów IV LO ,to 91%.
Najlepszy wynik z matematyki, przedmiotu który co roku sprawia największe kłopoty maturzystom to 98%na poziomie podstawowym i 94% na poziomie rozszerzonym. W skali kraju lepszy wynik z matematyki na poziomie podstawowym uzyskało 5% maturzystów, a na poziomie rozszerzonym 1%.
Dwójka uczniów osiągnęła 96 % z języka angielskiego.
Wyniki matur pozwolą naszym maturzystom dostać się na wymarzone kierunki studiów np. uczniowie z najlepszymi wynikami to Bohdan, który wybiera się na Uniwersytet Warszawski- kierunek matematyka stosowana i Wiktoria, która jest już studentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Gratulujemy!

Możliwość komentowania jest wyłączona