Głosuj na naszego absolwenta Pawła Biszczaka!

Голосуй на нашого абсольвента Павла Біщака!
Głosuj na naszego absolwenta Pawła Biszczaka!

Заголосуймо на Павла. Він є свідоцтвом що Наша Школа мала і завжди має в своїх порогах ВЕЛИКІ ТАЛАНТИ!

Вчителі та Учні

Wybierz najpopularniejszego sportowca 2013 roku
Trwa głosowanie w 6. Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2013 roku portalu LCA.PL i Gazety Legnickiej. Zapoznajcie się z kandydatami i pomóżcie im wygrać!

Przypominamy, że sms-owe głosowanie potrwa do 28 lutego! Laureatów naszego plebiscytu sportowego ogłosimy na gali, którą zorganizujemy 7 marca. Podobnie, jak przed rokiem, wybierzecie nie tylko najpopularniejszych sportowców i trenerów. Osobne głosowanie zorganizowaliśmy dla najbardziej utalentowanych młodych sportowców.
Zasady „Junior Plebiscytu” są takie same, jak w przypadku tego „dorosłego”. Zarówno oni, jak i my, czekamy na Wasze sms-y. A już wkrótce ruszymy z głosowaniem na najpopularniejszych sportowców w gminach powiatu legnickiego. W tym roku tradycyjnie przyznamy też nagrodę specjalną – statuetkę „Sportowa Osobowość Roku”.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 71480 SMS o treści TYP.DL.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybraną opcję. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem.
Przykład !!! Aby zagłosować na opcję: 1. Zbigniew Zakrzewski (Miedź Legnica), wyślij SMS o treści TYP.DL.1 pod numer 71480. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem.

28. Paweł Biszczak (Prych Team Legnica). Wyrósł na największą gwiazdę w historii legnickich sportów walki. Brązowy medalista mistrzostw świata amatorów. Do tego liczne sukcesy w zawodowym ringu.

Link do artykułu

Możliwość komentowania jest wyłączona