„Dzień Otwartych Drzwi”

24.03.2015 r. odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Legnicy „Dzień Otwartych Drzwi”. Na gości – przyszłych uczniów naszej szkoły – czekały atrakcyjne zajęcia: quiz geograficzny, warsztaty dogoterapii, pokazy akrobatyczne i kolarstwa artystycznego. W inscenizacji bajki „O korsarzu Palemonie” Jana Brzechwy pokazali się najmłodsi gimnazjaliści. Podkreśleniu charakteru placówki służyły występy zespołu tanecznego i prezentacja ukraińskich pieśni. Niewątpliwym punktem kulminacyjnym okazało się losowanie płyty zespołu „Lemon” podpisanej przez wokalistę Igora Herbuta i Andrzeja Olejnika – absolwentów naszej szkoły.

Wszystkich, którzy nie zdążyli obejrzeć naszej szkoły zapraszamy codziennie od godz.12 do 14.30.(zainteresowanych prosimy o telefoniczny kontakt -76 7233106)

    Możliwość komentowania jest wyłączona