II Międzygimnazjalne Zawody Przyrodnicze

26 marca odbyły się II Międzygimnazjalne Zawody Przyrodnicze.

Była to druga edycja tego konkursu. Celem zawodów jest zwrócenie uwagi na interdyscyplinarność przedmiotów przyrodniczych. Zawody Przyrodnicze sprawdzają umiejętności planowania i wykonywania doświadczeń oraz wiedzę teoretyczną z biologii, fizyki, geografii i chemii.

Tematem przewodnim był w tym roku przepływ ładunku elektrycznego. W tegorocznych Zawodach Przyrodniczych brało udział osiem szkół w tym jedna z powiatu legnickiego. Zwycięzcami II Międzygimnazjalnych Zawodów Przyrodniczych zostali:
I MIEJSCE UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 5,
II MIEJSCE UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR10,
III MIEJSCE UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 3.

Naszą szkołę reprezentowali :
Ania Stawiska,
Grzegorz Maliniak,
Daniel Starzyński.

Gratulujemy!

    Możliwość komentowania jest wyłączona