Stypendia dla licealistów

Tylko do 24 października można wysyłać zgłoszenia na stypendia Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Oferujemy dwuletnie stypendia w prestiżowanych szkołach z internatem na całym świecie.

O stypendia mogą się ubiegać uczniowie klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych, którzy osiągnęli wynik co najmniej 80% z egzaminu gimazjalnego, mieli średnią w gimnazjum powyżej 4,5, a przede wszystkim mogą pochwalić się szerokimi zainteresowaniami i osiągnięciami.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem www.uwc.org.pl, gdzie znajduje się więcej informacji o stypendiach oraz formularze aplikacyjne.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem rekrutacyjnym oraz naszą stroną w serwisie facebook.com.