Wycieczka do Tropical Island

Powiększ obraz

9 lutego 2018r. uczniowie naszej szkoły znużeni zimą udali się na wyprawę do Tropical Island w poszukiwaniu słońca i dobrej zabawy. Pomysł okazał się

jak najbardziej trafiony. Wycieczka pozwoliła oderwać się od obowiązków szkolnych, a ciepły, „tropikalny” mikroklimat, pozwolił zapomnieć o mrozie panującym na zewnątrz. Każdy znalazł tutaj coś dla siebie: piaszczyste plaże, lazurowe morze, błękitną lagunę, największy na świecie las tropikalny pod dachem z roślinnością tropikalną. Tropical Island to jednak nie tylko tropikalna flora, w namorzynach można było zobaczyć pluskające się m.in. żółwie i ostroszowce, a do innych jej lokatorów należą też flamingi, pawie i bażanty. Wyjazd bardzo się podobał i dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.