Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-04-03

Szanowni Państwo,

W dniu 28 marca 2019 r. otrzymałam oficjalną informację, że w wyniku niespełnienia żądań będących przedmiotem sporu zbiorowego od dnia 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęta zostanie na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Legnicy akcja strajkowa, która trwać będzie do odwołania. Ostateczna liczba przystępujących pracowników do strajku będzie podawana Dyrektorowi szkoły w każdym kolejnym dniu strajku począwszy od 8 kwietnia.

W związku z powyższym informuję o prawdopodobnym wystąpieniu trudności, a nawet braku możliwości realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych oraz przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych.

W tym tygodniu prowadzone są rozmowy Związków Zawodowych z Ministerstwem Oświaty, które mogą mieć wpływ na zapowiadaną akcję strajkową. Postaram się na bieżąco informować Państwa o sytuacji strajkowej, która będzie miała miejsce na terenie naszej szkoły.

Proszę Państwa o wyrozumiałość w tej sytuacji i zapewniam, że dołożymy wszelkich starań w zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa dzieciom.
Anna H-Małańczak