Dzień otwarty SP 5

Szkoła Podstawowa nr 5 w Legnicy zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 3 lutego 2020 od godziny 10-16.30

Dzieci w naszej szkole uczą się wg. planu Daltońskiego.Główne zasady edukacji to odpowiedzialność, samodzielność, współpraca. Uczniowie biorą odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań, same planują i zaznaczają wykonane przez siebie zadania.Nasz uczeń ma prawo do błędów i refleksji nad własną pracą. Współpraca partnerska integruje dzieci – w działaniu, wzajemnej pomocy. Nauczanie w naszej szkole wyposaża dzieci w zdolność samodzielnej pracy, umiejętność planowania, przewidywania skutków swoich działań, a tego wymaga życie w dzisiejszym społeczeństwie.Proponujemy naszym uczniom, jednozminowość, prace z twórczymi nauczycielami, naukę języka ukraińskiego i języka angielskiego, a od klasy VI języka niemieckiego, w ramach zajeć w-f-zajęcia korekcyjne,ralizację projektów edukacyjnych z uwzględnieniem zdrowego stylu życia. Oferujemy również zajęcia pozalekcyjne dla każdego ucznia w zależności od jego zainteresowań jest to basen, zajecia taneczne,teatralne,logopedyczne ,programowania i sztucznej inteligencji😊👩‍🎓👨‍🏫🤽‍♀️Zapraszamy do wzięcia udziału w dniu otwartym i skorzystania z naszej oferty 😊