Jesteś tutaj:

Dzień: 2020-03-02

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Europie zwracamy uwagę na konieczność zachowania zasad higieny i częste mycie rąk zgodnie z zaleceniami GIS.
Prosimy rodziców uczniów, którzy podróżowali za  granice Polski, gdzie stwierdzono przypadki zakażenia o uważną obserwację dziecka, monitorowanie temperatury i zwracanie uwagi na ewentualne oznaki choroby.
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów infekcji, prosimy o nieprzyprowadzanie dziecka do szkoły, aby nie wywoływać niepokoju wśród innych uczniów i ich rodziców.
Kontakt do Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Legnicy-76- 724-53-10

Więcej o XII Przegląd Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów

Oddział Okręgowy TPD w Legnicy informuje ,że dnia 14.03.2020 r. (sobota) odbędzie się XII Przegląd Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów od godziny 10:30 w Galerii Piastów w Legnicy. W przeglądzie może wziąć udział kolekcjoner w wieku 6-19 lat (przekroczenie wieku może dotyczyć tylko osoby z niepełnosprawnościami), który zgłosi do swój udział podając imię, nazwisko, adres, wiek, szkołę, do której uczęszcza, telefon i opis kolekcji.