Lista projektów w których bierze udział nasza szkoła:

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM) i pracownia komputerowa

We wrześniu 2006 r. biblioteka szkolna otrzymała 4 multimedialne zestawy komputerowe oraz wielofunkcyjne urządzenie sieciowe (skaner i drukarka) z projektu komputery„Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych”, współfinansowane z EFS ze środków unijnych.

Z początkiem lipca 2007r. otrzymaliśmy nieodpłatnie nowoczesną pracownię komputerową. Pracownia została przyznana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach realizacji projektu „Pracownie komputerowe dla szkół” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W sali informatycznej zainstalowano 15 nowoczesnych komputerów, serwer oraz skanery i drukarki laserowe. Otrzymaliśmy również przenośny komputer i projektor multimedialny.

Wymiana młodzieży i wyjazdy zagraniczne

• 06.2007 – goście z Lwowa
    • 09.2007 – my we Lwowie i rejonie lwowskim
    • 06.2008 – my w Sewastopolu na Krymie