Zwolnieni z Teorii

Stwórz swój własny projekt i uzyskaj międzynarodowy certyfikat z zarządzania stworzony z Project Management Institute R.E.P!!!

Zwolnieni z teorii jest to platforma dla studentów i licealistów do tworzenia własnych projektów społecznych. Dajemy Ci praktyczne wskazówki, które prowadzą Cię krok po kroku przez realizację Twojego projektu. Wiedzę wykorzystujesz w praktyce – nawiązujesz partnerstwa, uczysz się pracy w zespole, tworzysz harmonogram i budżet. Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania. A jak się postarasz, otrzymujesz “Złote Wilki” – nagrody dla najlepszych projektów w Polsce. Warto zainwestować w swoje doświadczenie w realizacji takich projektów na pewno będzie to mile widziane w Waszym przyszłym CV, ponieważ umiejętność pracy w zespole jak i kierowanie nim są niemalże niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Jeśli macie pomysł związany ze stworzeniem projektu odwiedź stronę https://zwolnienizteorii.pl/ , a jeśli potrzebujecie pomocy p. Mariola zaprasza do kontaktu mariolakrolewska@gmail.com lub do osobistej rozmowy w środy od 8.00 do 10.00 oraz w czwartki od 12.00 do 15.00.