Serdecznie gratulujemy

Powiększ obraz

Serdecznie gratulujemy  uczennicom klasy II liceum- Marysi, Milenie,  Oli oraz   i ich nauczycielce biologii pani Marioli Królewskiej zajęcia miejsca w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii. Uczennice  przez cały rok szkolny zdobywały praktyczne kompetencje biorąc udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu.Zwolnieni z Teorii to także wyznaczanie nowego standardu, ponieważ lista laureatów to nie tylko grupy, zespoły i poszczególne szkoły, ale to także Ranking Szkół, które nazwałabym najbardziej innowacyjnymi szkołami w Polsce.” – powiedziała podczas Gali Rankingu Szkół Wiceminister Jadwiga Emilewicz .W bieżącym roku szklonym to drugi ranking, w którym znalazło się IV Liceum Ogólnokształcące w Legnicy. Wcześniejszy, Ranking „Perspektyw” uznawany jest za najbardziej prestiżowe podsumowanie poziomu kształcenia w polskich liceach i technikach.