Jesteś tutaj:

Dzień: 2022-03-02

Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy💙💛

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Ukrainie organizujemy zbiórkę najpotrzebniejszych produktów, które zostaną przekazane na potrzeby wojska, domów dziecka i ludności cywilnej.

Nie zbieramy odzieży!

Lista potrzebnych artykułów:
-powerbanki, ładowarki samochodowe z różnymi końcówkami, baterie, latarki czołowe, duże worki budowlane na piasek, apteczki wojskowe i pierwszej pomocy,
-koce i koce termiczne, śpiwory, karimaty, kołdry,
-konserwy mięsne, batoniki energetyczne i czekoladowe, czekolada,
-talerzyki, miseczki, sztućce jednorazowego użytku, kubki,
-zupki chińskie lub instant, “ gorące kubki”, owsianki w kubkach
-kasze, makarony, ryż
– kawa, herbata -czarna lub z melisy, mięty
– mleko zagęszczone
– leki( Paracetamol, Ibuprofen, tabletki od bólu głowy “ z krzyżykiem”, krople walerianowe i żołądkowe, środki odkażające np. Octenisept
– leki dla dzieci( Ibuprofen Junior, Ibufen Forte, Paracetamol Hasco, Tantum Verde),
-środki opatrunkowe, bandaże, opatrunki jałowe, plastry opatrunkowe, opaski elastyczne,
-cukier w saszetkach i inny,
– środki higieniczne( mydła, szampony, pasta do zębów, szczotki do zębów, szczotki do włosów, podpaski, żele myjące dla dzieci i dorosłych, mokre chusteczki, krem Sudocrem, Bepanthen)
– nowe ręczniki( lub w idealnym stanie), ręczniki
-kaszki dla dzieci, butelki dla niemowląt, pampersy, mleko w proszku, słoiczki, tubki owocowe oraz inne.

Nie zbieramy odzieży!

O innych potrzebach będziemy informować na bieżąco.
Dary można dostarczać godzinach:
od 08.00 do 15.00 – szkoła
od 15.00 do 19.00 – internat
Bądźmy razem!❤️
ul. Tarasa Szewczenki 10

Збір для біженців з України 💙💛

У зв’язку з трагічними подіями в Україні, ми організовуємо збір найнеобхідніших продуктів для війська, сиротинців і цивільних людей.

Не збираємо одяг!

Потрібні речі:
-повербaнки, зарядні пристрої з різним входом USB, ліхтарикі на голову, мішки будівельні на пісок, аптечки військові і аптечки першої медичної допомоги,
– термоковдра медична, каримат, ковдри, спальні мішки,
– м’ясні консерви, батончики енергетичні і шоколадні, шоколадки,
– посуд одноразового використання,
– суп і каша швидкого приготування,
– каша, макарони, рис,
– кава, чай- чорний, заспокійливий з м’ятою і мелісою,
-молоко,
– ліки ( Paracetamol, Ibuprofen, tabletki od bólu głowy- Cofipirynaplastry z opatrunkiem, środki odkażające -Octenisept, krople walerianowe, żołądkowe),
– ліки для дітей ( Ibuprofen Junior, Ibufen Forte, Paracetamol Hasco, Tantum Verde),
– засоби перев’язування, бандажі, пластері,
– цукор стикерами, т. д
-засоби гігієни ( мило, шампунь, зубна паста і щітка, розчіски, прокладки, гель до миття дітей і дорослих, вологі серветки, krem Sudocrem, Bepanthen)
-нові або в доброму станістані рушники,
– каші для дітей, немовлят, памперси, молоко в порошку.

Не збираємо одяг!

Необхідні речі можна приносити до школи в наступні години: з 08.00 до 15.00 – школа, з 15.00 до 19.00 – школа-інтернат.
Єднаймося!
Будьмо разом!❤️