Życie sportowe szkoły

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Legnicy aktywnie uczestniczą w życiu sportowym, biorąc udział w imprezach sportowych organizowanych przez Legnicki Szkolny Związek Sportowy oraz OSIR. W roku szkolnym 2010/2011 uczniowie naszej szkoły wystartowali w następujących turniejach sportowych :

– Halowa piłka nożna
– Piłka Siatkowa
– Tenis stołowy
– Piłka koszowa ( Trio Basket – OSIR)
– Bieg na orientację

Wszyscy zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę. Sukcesem zakończyły się występy w turnieju tenisa stołowego.Joanna Ułazowska i Lidia Oświęcimska z klasy 1 gimnazjum zajęły 2 miejsce w Legnicy, awansując tym samym do rozgrywek podstrefowych w Lubinie. Dziewczęta z klas licealnych Anna Popowczak i Monika Oflus zajęły 4 miejsce w Legnicy.

Przed nami starty w biegach przełajowych, zawodach lekkoatletycznych oraz piłce siatkowej plażowej. Liczymy na sukcesy !

    Jedna myśl na temat “Życie sportowe szkoły

    Możliwość komentowania jest wyłączona