Ranking Szkół – jesteśmy wśród najlepszych!

IV Liceum w Legnicy w Ogólnopolskim Rankingu Szkół 2014 miesięcznika Perspektywy- wśród najlepszych!

Kapituła rankingu, pod przewodnictwem prof. Jana Łaszczyka, rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, brała pod uwagę: sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.
Nasza szkoła została sklasyfikowana na 412 pozycji. Ranking obejmuje 500 szkół. W Legnicy w pierwszej 500 Liceów w Polsce znajdują się jeszcze dwie szkoły.
www.perspektywy.pl

6 myśli na temat “Ranking Szkół – jesteśmy wśród najlepszych!

1. Hi theгe, ϳust beϲame aware of yօur blog throᥙgh Google, аnd foundd tһat it
      iis reaⅼly informative. Ι’m ցoing to watch out for brussels.
      І wiⅼl аppreciate iif ʏоu continue tһis in future.
      A lot off people ᴡill be benefited fгom үour writing.

Cheers!

mʏ web blog; karaoke mp3 – Joe

2. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this brilliant blog!
      I guess for noow i’ll settle for book-marking and addding your RSS feed to my Google account.
      I look forward to neew uldates and will shgare this site
      with my Faceebook group. Talk soon!

My homepage; the best subscription crates

3. Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement
      account it. Look advanced to far added agreeable from you!
      However, how could we communicate?

My website; lords mobile hack tool

Możliwość komentowania jest wyłączona