Konkursy

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Bohdana Ihora Antonycza w Legnicy w konkursach i olimpiadach:

Sprawozdanie z konkursów i olimpiad II semestr 2014/2015
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

Sprawozdanie z konkursów i olimpiad I semestr 2013/2014
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

Sprawozdanie z konkursów i olimpiad 2011/2012
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

Sprawozdanie z konkursów i olimpiad 2010/2011
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

Sprawozdanie z konkursów i olimpiad – I semestr 2010/2011
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

Konkursy i olimpiady z trzech lat
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

I semestr roku szkolnego 2010/2011
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

I semestr roku szkolnego 2009/2010
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

I semestr roku szkolnego 2008/2009
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)

I semestr roku szkolnego 2007/2008
• Zdolny Ślązak Gimnazjalista: przyrodniczy, matematyczno-fizyczny , humanistyczny.
We wszystkich etapach brało udział 44 uczniów.
Do etapu rejonowego w części matematyczno-fizycznej zakwalifikowała się uczennica Julia Juszczak z klasy IIg.

• Konkurs dla gimnazjalistów LIGA NAUKOWA: humanistyczny i matematyczny.
W części humanistycznej do etapu regionalnego zakwalifikowali się: Marcin Rusin z kl. Ig, Patryk Ducki z kl.IIIg, Aleksy Składanek z kl. Ig oraz Marianna Sierakowska z kl. IIIg.

• W części matematycznej do etapu regionalnego zakwalifikowali się: Roman Żyła Iryna Mospan, Dawid Cokan z klasy III g oraz Magdalena Szarek z klasy IIg .

• Konkurs recytatorski organizowany przez Dom Spółdzielczy Kopernik „O róże poetów”: Kateryna Leonova z IIg zajęła II miejsce.

• Konkurs poezji patriotycznej organizowany przez MCK Legnica: Magda Duszczyk z IIIg zdobyła wyróżnienie.

• Legnickie Dyktando – Anna Wrona z I LO zajęła II miejsce.

• Konkurs poetycki „Moje pierwsze wiersze” – Karolina i Paulina Głogowskie.

• Konkurs geograficzny „Lokalizuje punkty na mapie” (konkurs szkolny zorganizowany przez panią A. Motak) – zwyciężył Tomasz Koczański z Ig i Anna Bering z IIIg, II miejsce zajęli Damian Poliwka oraz Aleksandra Marcinkowska z IIg, III zajął Tomek Wrona z klasy IIg.

• Olimpiada Ekologiczna (etap szkolny) – udział wzięło 30 uczniów.
Anna Wrona z I LO zakwalifikowała się do II etapu olimpiady.

• Czwartkowy mitting lekkoatletyczny „Z gwiazdą” – A. Bering, J. Świca, O. Pczelincewa , uczennice IIIg zajęły I miejsce, Julia Juszczak z IIg zajęła II miejsce oraz Patryk Ducki, R. Żyła , D. Cokan z IIIg zajęli III miejsce, zespołowo uczniowie szkoły zajęli V miejsce.

• W ramach realizacji projektu „Szkoła przyjazna środowisku” odbył się konkurs na najefektywniejszy kosz na śmieci. I miejsce egzekwio zajęły klasa Ig i IIg.

• Konkurs plastyczny „Martwa natura z zegarem”.

• Konkurs międzyszkolny „Gimnazjada” organizowany przez Gimnazjum nr 5 w Legnicy: uczennice klasy IIg A. Prokopczak oraz M. Kuziak zajęły II miejsce.

• Konkurs recytatorski „Kochajmy język ojczysty” organizowany przez Związek Ukraińców we Wrocławiu: I miejsce zajęła Kasia Czapla, II miejsce Anna Stawicka, Borys Pecuszok, wyróżnienie zdobył Michała Kalitka, uczniowie z Punktu Nauczania Języka Ukraińskiego.

• Zawody sportowe w piłce nożnej organizowane przez Parafię Wrocławsko-Gdańską w Szprotawie; uczniowie: Dawid Cokan z IIIg, Roman Żyła z IIIg, Igor Cokan z I LO, Piotr Biszczak z I LO, Piotr Popowczak z I LO, Jarek Popowczak z II LO, Paweł Żyła z III LO – drużynowo zajęli III miejsce.

II semestr roku szkolnego 2006/2007

• Konkurs Poezji Śpiewanej organizowany przez MCK Legnica – Igor Herbut z I LO zdobył wyróżnienie.

• Konkurs Kabaretowy w Gimnazjum nr 5 w Legnicy – Anna Prokopczak, Kateryna Leonova oraz Karolina Głogowska uczennice klasy klasy Ig.

• Miedzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej Hajnówka 2007 – uczniowie klasy I LO: Mateusz Ciołka, Igor Herbut, Aleksandra Malisz zdobyli wyróżnienie.

• Szkolny konkurs matematyczno – przyrodniczy „Mistrz współrzędnych…” – zwyciężyli grupowo uczniowie klasy Ig, II miejsce zajęła klasa IIg.

• Konkurs do Dnia Mamy organizowany przez Kulturalno–Informacyjne Centrum przy Poselstwie Ukrainy w Polsce – II miejsce zajęła Agata Stawicka, III Roman Romaniak, wyróżnienie otrzymał Michał Bukowski uczniowie Punktu Nauczani Języka Ukraińskiego.

• Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy – Sonia Małańczak z II LO zajęła II miejsce.

• Konkurs fotograficzny „Ochrona środowiska w Unii Europejskiej” pod patronatem K. Szymanowskiego Posła do Parlamentu Europejskiego – uczennica kl. IIIg Anna Żyła zajęła I miejsce – nagrodą w tym konkursie był wyjazd studyjny na 5 dni do Strasburga.

• Powiatowy Konkurs „Prewencja teatralna” organizowany przez KM Policji w Legnicy – klasa Ig zdobyła wyróżnienie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

I semestr roku szkolnego 2008/2009
• Pełne zestawienie, w formie tabeli, do pobrania -> Pobierz (plik .pdf)
2010-03-10 o 11:39 / zso4legnica