Konkurs ekologiczny 15.04.2008r.

Dnia 15.04. 2008 roku w naszej szkole odbył się konkurs ekologiczny. W konkursie wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych. Wykazali się oni wielką wiedzą na temat środowiska, które nas otacza, biologii oraz ekologii. Po zaciętej walce wyłoniliśmy zwycięzców.

• Pierwsze miejsce zajęły Marta Kuziak, Anna Wiewiórka i Agata Czapla z II gimnazjum.

• Drugie miejsce zajęli Magdalena Duszczyk, Ihor Wasylik i Artur Wysoczański z III gimnazjum.
• Ostatnie miejsce na podium zajęli Marianna Sierakowska, Karolina Mężyńska z III gimnazjum oraz Andrzej Wysoczański z I gimnazjum.

W konkursie również brali udział:
• Tomasz Koczański, Jędrzej Maliniak oraz Marek Kopcza z I gimnazjum,
• Anna Popowczak, Monika Oflus oraz Katarzyna Nowak z I gimnazjum,
• Kateryna Leonova, Aleksandra Marcinkowska oraz Tomasz Wrona z II gimnazjum,
• Melania Hawran oraz Magdalena Szarek z II gimnazjum.

Prowadzącymi były Julia Juszczak oraz Anna Prokopczak, a fotografem Piotr Chomiak. W jury zasiadała pani Anna Tymrakiewicz. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz ekologiczne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców: owoce, soki i batony.

Zadania konkursowe:
1. Pytania testowe (3)
2. Scenka ekologiczna
3. Sznurek Jurka
4. Znaki na opakowaniach
5. Pytania z ekologii (16)
6. Zagadka o zakupach
7. Bądź świadomym konsumentem