rekrutacja

Obecnie prowadzimy nabór do pierwszej klasy szkoły podstawowej,   pierwszej klasy liceum na rok szkolny 2022/2023. Prowadzimy również nabór  do klasy VII szkoły podstawowej.

OFERTA REKRUTACYJA 2022/2023 – 4 LETNIE Liceum Ogólnokształcące

Jeżeli weszliście na stronę naszego liceum, na pewno nie był to przypadek. I bardzo się z tego cieszymy!

Jesteśmy szkołą z 65-letnią historią i tradycjami – tutaj uczyli się rodzice, a niejednokrotnie dziadkowie naszych uczniów. Całe pokolenia, już od 65 lat istnienia szkoły. Nasze liceum ma kameralny charakter, a jednocześnie jest synonimem różnorodności i wielokulturowości. Pamiętając o przeszłości, myślimy o przyszłości, dlatego poszerzyliśmy ofertę edukacyjną.

W nadchodzącym roku szkolnym zaplanowaliśmy jeden oddział klasy pierwszej liceum o profilu ogólnym z rozszerzonym językiem angielskim oraz dwoma dodatkowymi przedmiotami na poziomie rozszerzonym do wyboru spośród: biologii, geografii, matematyki. Wybór tego profilu przyniesie Wam wymierne korzyści. Po pierwsze: macie gwarancję opanowania na wysokim poziomie współczesnego języka „lingua franca”, mianem którego określa się dziś język angielski, co pozwoli Wam na swobodne podróżowanie po najdalszych zakątkach globu, podjęcie studiów za granicą, pracę w międzynarodowym środowisku oraz  poznawanie innych kultur i nowych ludzi. Opanowanie języka angielskiego na poziomie rozszerzonym będzie przepustką na wiele uczelni wyższych, jak chociażby: antropologię i socjologię kultury, archeologię, architekturę wnętrz, dietetykę kliniczną, dziennikarstwo, European Studies, elektroradiologię, elektroniczne przetwarzanie informacji, analitykę medyczną, dziennikarstwo i komunikację społeczną, pielęgniarstwo, położnictwo, stosunki międzynarodowe, teatrologię i wiele, wiele innych.

Niewątpliwym atutem naszej szkoły jest niska liczebność klas, i serdeczna atmosfera.

Mamy nadzieję, że dołączycie do grona uczniów naszego liceum!

OFERTA REKRUTACYJA 2022/2023 – Szkoła Podstawowa

.Zaproszenie do Liceum 2022/23