GIMNAZJUM W CKAZiU – ZAJECIA ZE ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Dzięki gościnności dyrekcji Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 24 września klasa II gimnazjum miała możliwość uczestniczenia w zajęciach gastronomicznych. Uczniowie naszej szkoły pod okiem młodych „kucharzy” z CKAZiU przygotowywali zdrowe i pełnowartościowe dania: tradycyjne domowe pierogi oraz pizzę, która okazała się hitem! Własnej produkcji przecier, oraz mąka z grubego przemiału nadały jej nie tylko wyjątkowy smak ale przede wszystkim niskokaloryczność, co ma w obecnej diecie duże znaczenie. Najsmaczniejszym punktem zajęć była oczywiście degustacja, która okazała się wspaniałą ucztą, po której co niektórym uczniom ciężko było podnieść się z krzeseł i wrócić do szkoły . Warto było odwiedzić sąsiednią placówkę i zobaczyć wyposażone na najwyższym poziomie sale oraz wysokiej jakości sprzęt. Dziękujemy i pozdrawiamy przyjaciół z CKAZiU!

    Możliwość komentowania jest wyłączona